Острівці Прогресильності – це проєкт-ініціатива ГО «Прогресильні», яка передбачає започаткування і розвиток співпраці із закладами освіти в Україні та закордоном.
Така спільна діяльність має на меті створити нову якість освіти в Україні та забезпечити ефективну мережеву комунікацію між закладами освіти та іншими зацікавленими сторонами, які є відкритими до змін, прагнуть активно розвиватися, упроваджувати сучасні та креативні технології і методики в освітньому процесі, створювати нові цінності та орієнтири в українській освіті.
Пропонуємо об'єднати зусилля задля сприяння покращенню якості навчання та викладання, захисту прав і свобод викладачів та здобувачів закладів освіти, створення умов та нових напрямів для розвитку закладів вищої освіти, знаходження найбільш гнучких та ефективних технологічних рішень для освітнього процесу, розширення можливостей для академічної мобільності, стажування та підвищення кваліфікації викладачів і студентів.
Острівці Прогресильності стануть важливим містком між прогресивною спільнотою Вашого закладу освіти і такою ж спільнотою з усієї України і зарубіжжя.
Таким чином ми посилимо позитивний вплив вмотивованих викладачів та студентів на освітній контекст, які у згуртованому осередку зможуть генерувати і реалізувати нові цікаві ідеї, обмінюватися професійним досвідом, навчати і навчатися із задоволенням.

Пропонуємо досягати переконливих результатів разом, долучатися до проведення актуальних і змістовних заходів різних форматів, написання успішних грантових і проектних заявок та багатьох інших можливостей.
Співпраця між ГО «Прогресильні» та певними Острівцями Прогресильності здійснюється на основі Меморандуму про співпрацю та передбачає спільну підготовку і реалізацію стратегічно важливих заходів, спрямованих на розвиток освіти і науки в Україні, згуртування освітянської спільноти і студентства на національному і міжнародному рівнях.
НАШІ ОСТРІВЦІ ПРОГРЕСИЛЬНОСТІ
Цікаво? Долучайся!

Створи Прогресильний Острівець у твоєму закладі освіти!