ПРОГРЕСИЛЬНІ ІНІЦІАТИВИ
Активності, що нас позиціонують
Острівці Прогресильності – це проєкт-ініціатива ГО «Прогресильні», яка передбачає започаткування і розвиток співпраці із закладами освіти в Україні та закордоном.
Профтех
Профтех - новий напрям діяльності ГО «Прогресильні», який спрямований на підтримку, функціонування та розвиток якісної професійно-технічної освіти та співпраця з викладачами і майстрами закладів профтех.
Інформаційна кампанія від ГО «Прогресильні», спрямована на негайне відшкодування збитків, завданих Україні внаслідок збройної агресії через конфіскацію російських активів, розташованих по всьому світу.
Серія онлайн-заходів від ГО «Прогресильні» з підвищення кваліфікації «Прогресильне викладання: складові системи якості вищої освіти». Серед запрошених спікерів були представники НПП ЗВО України, експерти освітньої царини, зовнішні стейкголдери – представники роботодавців, рекрутингових агенцій.
Ректоріада / Демократизація ЗВО
ГО «Прогресильні» спостерігала за виборами ректорів у ряді українських ЗВО. У КНУ імені Тараса Шевченка, НУ "Києво-Могилянська академія" і НУ "Запорізька політехніка" 2020 року та в Національній академії образотворчого мистецтва і архітектури 2021 року.
Прокачка для викладачів
Прокачуємо викладачів використовувати інтерактивні інструменти та нові підходи в тренерській діяльності.
Це можливість стати тренером, який не просто ділитися знаннями, але й уміє тримати будь-яку аудиторію.